m.t.s 24 چهارشنبه 15 آذر 1396 11:04 ق.ظ نظرات ()
در این پست قصد داریم نماهایی از بازی فیفا موبایل به همراه توضیحاتش را برای شما نمایش دهیم.
زمانی که شما وارد بازی میشوید چنیدین مورد برای بازی کردن را میبینید که عبارت اشت از:

event - vs attack - league -campain - store- my team- صفحه اصلی بازی فیفا موبایل:

صفحه اصلی فیفا موبایل

میخواهیم هر کدام از بخش های اصلی بازی را توضیح دهیم:

1.vs attack:در این بخش شما بصورت انلاین میتوانیدبا یک نفر در هر جای جهان در 90 ثانیه به رقابت بپردازید و هرکسی که گل بیشتری را بزند برنده میشود و جوایز خود را دریافت میکند.

بخش vs attack در فیفا موبایل

2.events:شما میتوانید برای دریافت بازیکن ، سکه ، پوینت ، توکن و بقیه چیزهای لازم برای قوی ساختن تیم از این بخش استفاده کنید.این بخش هر شب ساعت 10:30 به وقت تهران بروزرسانی میشود.

بخش event در فیفا موبایل

3.campain:این قسمت دارای پنج لیگ معتبر اروپایی یعنی لیگ های : انگلیس،اسپانیا،آلمان،فرانسه،ایتالیا و پنچ لیگ دیگر خواهد بود که تیم های هر لیگ در 5 چیتر تقسیم شده و شما برای دریافت بازیکن و سکه و پوینت و غناِیم باید این 5 مرحله را پشت سر بگذارید.

بخش کمپین در فیفا موبایل

4.store:در این بخش بازی به شما پیشنهاداتی را ارئه میدهید که میتوان آنها را خریداری کرده و استفاده کنید این بخش یک پک رایگان هم  دارد که میتوانبد از ان استفاده کنید و این بخش هم مانند events هرشب ساعت10:30 به وقت تهران بروزرسانی میشود.

بخش استور در فیفا موبایل

5.league:شما میتوانید در این بخش به یک لیگ بپیوندید یا خودتان یک لیگ درست کنید و با گذاشتن tournament , champion با دیگر نفرات به رقابت بپردازید و از بازی لذت ببرید همچنین جایزه برد هر تورنومنت league point خواهد بود که میتوانید با استفاده از این بخش دله علی را دریافت کنید.

بخش لیگ در فیفا موبایل

6.my team:دراین بخش تیمتان نمایش داده خواهد ش دو شما میتوانید تاکتیک ها و چینش بازیکنانتان را تغییر دهید و استفاده کنید.

 بخش تیم در فیفا موبایل

نکته: البته در ابتدا تیم شما بمانند این تیم نیست و باید با فعالیت در بازی تیم خودرا قوی کنید.

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید و از نوشتار فارسی استفاده کنید.

پایان مطلب/